THY Futbol okulundan İBB Altyapıya

THY Futbol okulundan İBB Altyapıya Futbol okullarından ve Amatör kluplerden profosyenel Kluplerın alt yapılarına transferler yapıldı U-13 ligi başladı.Tamay Zengin , THY Futbol okulundan İBB Altyapıya transfer oldu.

Henüz 13 yaşında olmasına rağmen uzun boyu,düzgün fiziği ile gelecekte çok iyi bir satrafor olacağı düşünülen Tamay Zengin , THY Futbol okulundan İBB Altyapıya transfer oldu.
 
1999 doğumlu gençlerden oluşan U-13 futbol  Ligi başladı. Futbol okullarından ve Amatör kluplerden profosyenel  Kluplerın alt yapılarına transferler yapıldı ve takımlar lige hazırlandı.2008 yılından beri THY futbol okulunda satrafor mevkiinde futbol oynayan 13 yaşındaki Tamay Zengin de İstanbul Büyükşehir Belediyesi Alt yapısına dahil edildi.

Tüm erkek çocuklarının en büyük hayallerınde bırısı olan futbolcu luk  mesleği çok çalışmak,yetenek ve birazda şans gerektiryor. THY Futbol okulunda henüz 8 yaşında futbol eğitimine Salih Erdoğan Hoca ile başlayan , çok çalışıp yeteneğini geliştiren gençlerden biriside Tamay Zengin. İBB Alt yapı Hocalarından Erbil Gündüz Hocanın dikkatini çekmesiyle çalışkanlık,yetenek den sonra şansı da elde etti.
 
Her iki hocasıyla beraber ilk maça çıkan Tamay Zengin'in  ve Tüm futbolcu olmak isteyen gençlerin şansları açık olsun .

 

 

25 Nisan 2012 , 21:05 tarihinde yayınlandı.
Facebook'ta paylaş Twitter'ta paylaş

Yorumlar

  • Bu haber için yapılmış yorum bulunmamaktadır.
    Yorum yapmak için tıklayın.