Doğum öncesi ve Doğum sonrası sağlık sigortası

Doğum öncesi  ve Doğum sonrası sağlık sigortası Yeni evlenen çiftler , hamile kalmadan önce özel sağlık sigortası yaptırararak hamilelik dönemindeki doktor masraflarını hemde doğum ve sonrası tedavilerini karşılıyorlar

Yeni evlenen çiftler, ailelerine katılacak bebekleri için hemen evliliğin ardından MERKA Özel Sağlık Sigortası yaptırıyorlar. 

1.Özel sağlık sigortası ,Anne ve Baba adayındaki, kanser,kalp,hipertansiyon ve şeker gibi hastalıkları 1 yıl beklemeden karşılıyor.

2.Özel sağlık sigortaları, Anne adayında hamilelik gerçekleşmeden enaz 3 ay önce yaptırılmalıdır.Hamilelik süresince doktor muayene ,tahliller sigorta poliçesinin ilk yılı içinde karşılanır.

3. Özel sağlık sigortasında, İkinci yıldan itibaren doğum masrafları ve yeni doğan bebeğin sigortalanması ,kuvöz masrafları özel sağlık sigortası tarafından karşılanır. 

4. Özel sağlık Sigortasında,0-18 yaş arası çocuklar sigortalandıkları günden itibaren ömür boyu yenileme garantisi alırlar.

5.Özel Sağlık Sigortasında, Anlaşmalı kurumlar dışında kalan Hastane ve  Profesör ödemeleride katılım pauı oranında ödeniyor. 

Özel Sağlık Sigortaları hakkında bilgi almak ve sigorta yaptırmak için;

MERKA SİGORTA HİZMETLERİ

İstasyon Cad. Gür Çarşısı  İş Hanı  Kat:3 No:75 Bakırköy - İstanbul

TEL         :  0212 542 59 58 - 0212 570 12 87

E-MAİL   :  merkasigorta@merkasigorta.com

02 Kasım 2015 , 15:49 tarihinde yayınlandı.
Facebook'ta paylaş Twitter'ta paylaş

Yorumlar

  • Bu haber için yapılmış yorum bulunmamaktadır.
    Yorum yapmak için tıklayın.